Sık Sorulanlar

Sizin için faydalı olacağını düşündüğümüz bazı sorular ve cevapları bu sayfada

Sık sorulan bazı soruları sizin için cevapladık

Aradığınız yanıtı bulamazsanız hemen soruların altındaki aşağıdaki bağlantılardan bize ulaşabilirsiniz.

Yetişkin ve çocuk yüzme kursları bireylerin yaşları ve yüzme seviyeleri göz önünde bulundurularak gruplara ayrılmaktadır. Yetişkin ve çocuk yüzme dersleri üç basamaktan oluşmaktadır. Kursa yeni başlayanlar, orta seviyede olanlar ve yüzme bilenler şeklindedir. Grup dersler maksimum 5-6 kişi ile yapılmaktadır.

Evet yüzme öğreneceğinizi garanti ediyoruz. Fakat ne kadar sürede yüzme öğreneceğinizi sizin kişisel yeteneğiniz, su korkunuz, spor geçmişiniz gibi durumlar belirler. Süreci yüzme eğitimi almadan tahmin etmek doğru değildir.

Kurslar aylık üyelik şeklinde olduğu için girilmeyen derslerin telafisi yapılmamaktadır.

Eğer aşırı su ve derinlik korkunuz varsa ilk etapta kısa süreliğine de olsa bir bir özel yüzme dersleri almanızı tavsiye ederiz.

Maalesef servis imkanımız yoktur.

Evet, yüzme bilenler sağlıklı yaşam amaçlı veya yüzme tekniklerini geliştirme adına katılabilirler

Evet profesyonel 4. Kademe Kıdemli Bayan Antrenörler eşliğinde bayanlara özel olarak haftanın belirli günlerinde Yüzme derslerimiz mevcuttur.

Ödemeler kursa başlarken nakit olarak veya kursa başlamadan önce hesap bilgilerimize havale yapabilirsiniz. Kredi kartı geçerli değildir.

Yetişkin ve çocuklar için yüzme kursu programlarımız yıl boyunca devam ettiği için kursa kayıt için belli bir tarih zorunluluğu yoktur. İstediğiniz tarihte başvuru yapabilirsiniz. Mutlaka katılmak istediğiniz kurs için bizden Randevu alınız.

0545 412 41 30

info@kocaeliyuzmekursu.com

0545 412 41 30

Adresimiz